Wyfiltrować produkty:

Zarówno zawodowy, ale i amatorski gaming nie może obejść się bez przeznaczonego do tego odpowiedniego fotela dla prawdziwych fanatyków video szaleństwa. Dlatego marka Dxracer wypuściła na rynek specjalną edycję, którą zachwyciły się najlepsze e-sportowe teamy na całym świecie. Mowa o DXRacer Fnatic, wyjątkowym, unikalnym i w pełni profesjonalnym fotelu gamingowym, dostępnym w niezwykłej edycji, oferującej jeszcze lepszy komfort z grania i prawdziwy, e-sportowy design. Przede wszystkim jest to seria stworzona dla jednego z najlepszych europejskich teamów gamingowych – Fnatic.

Wyjątkowy, ergonomiczny kształt aluminiowej ramy, optymalne wyprofilowanie poduszek i możliwości dogodnej dla każdego regulacji. To wszystko sprawia, że możemy na zawsze pożegnać się z bólem pleców, niewygodną i uciążliwą pozycją oraz innymi irytującymi dolegliwościami, mogącymi pojawić się przy nieodpowiednio dostosowanym stanowisku.

Dlatego też fotel Fnatic to najlepsze rozwiązanie zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych, zawodowych graczy oraz osób spędzających wyjątkowo dużo czasu pracując lub bawiąc się przy ekranie komputera. Zachwyca zarówno jako fotel gracza oraz jako fotel menedżerski.

fotel DXRACER OH/RZ58/N FNATIC
Transport gratis
W magazynie

fotel DXRACER OH/RZ58/N FNATIC

1 390,00 zł

MERCURY STAR s.r.o., jako administrator danych osobowych, przetwarza pliki cookie niezbędne do funkcjonowania strony internetowej, do celów analitycznych, aw przypadku Twojej zgody, również do kierowania reklam. Kolejne informacje

Zgadzam się