Reklamacje

Jak to jest z reklamacją:

Boisz się reklamacji na odległość? Z nami nie musisz. Jesteśmy autoryzowanymi dealerami marki DXRACER i jesteśmy upoważnieni do obsługi ewentualnych reklamacji. Jeśli dojdzie do reklamacji, staramy się ją rozwiązać, tak aby nasi klienci mieli jak najmniej z tym problemów. Oferujemy ponadstandardowe podejście do ewentualnych reklamacji. Oferujemy przyspieszone rozstrzyganie ewentualnych reklamcji w bardzo krótkim czasie. W większości przypadków staramy się rozwiązać reklamację tak, że wysyłamy do klienta nową część bez konieczności wysyłania do nas wadliwej części.

W tym celu wystarczy załączyć zdjęcie uszkodzenia lub wady i napisać reklamację w formie e-maila. Tę formę reklamacji nie można oczywiście zastosować u wszystkich producentów krzeseł, ponieważ niektórzy producenci chcą zobaczyć towar, ale w większości przypadków wystarczy zdjęcie i pisemna reklamacja na email. Traktujemy to jako usługę dla was, abycie byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

I: Zgodnie z ustawą nr 634/1992 zbioru praw, o ochronie konsumenta, z późniejszymi zmianami, konsument ma prawo do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu konsumencyjnego z umowy kupna. Zaletą rozstrzyganie sporów konsumenckich jest jego szybkość i bezpłatność, przy czym celem rozstrzygania sporu jest osiągnięcie ugody oraz umowy stran. Rzeczywistym właściwym organem w przypadku sporów między spółką a konsumentem jest Czeski Handlowy Inspektorat z siedzibą w Pradze, ul. Štěpánská 567/15, adres internetowy: http://www.coi.cz/ ,gdzie dostępny jest również formularz do wszczęcia postępowania. Ponadto może być i inny organ powoływany przez Ministra Przemysłu i Handlu, Ministerstwo prowadzi wykaz organu pozasądowego rozstrzygania sporów na swojej stronie internetowej http://www.mpo.cz/ i na bieżąco aktualizuje go.

Jak postępować z reklamacjami:

Reklamacja nigdy nie była łatwiejsza. Po zalogowaniu się na swoje konto w sekcji Moje zakupy znajdziesz wszystkie twoje zamówienia, które utworzyłeś do tej pory. Wystarczy, że znajdziesz produkt, który chcesz reklamować i klikniesz na Reklamuj zamówienie.

Ta witryna używa pliki cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizy ruchu. Zgadzasz się na tę witrynę. Kolejne informacjeZgadzam się