Transport i płatność

Metody wysyłki

  • GEIS

Metody platności

  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - w tym przypadku płacisz po otrzymaniu towaru u kierowcy przewoźniku GEIS na podstawie listu przewozowego. U tej formy płatności nie są doliczane żadne dodatkowe koszty.
  • PŁATNOŚĆ Z GÓRY - płatność przelewem z rachunku bankowego na podstawie faktury. Towar wysyłamy po otrzymaniu płatności na nasze konto. U tej formy płatności otrzymasz 1% zniżki na zakupiony towar.
  • PŁATNOŚĆ GOPAY - płatność kartą za pośrednictwem bramki płatniczej. Towar wysyłamy po otrzymaniu płatności na nasze konto.
  • PŁATNOŚĆ PRZELEWEM - ta forma płatności jest skierowana do szkół, urzędów i instytucji rządowych lub do klientów korporacyjnych , przy wielokrotnych zamawieniach lub na podstawie umowy telefonicznej. W przypadku większych firm, u których nie jest możliwe dokonywanie innej formy płatności – prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia możliwych form płatności.

MERCURY STAR s.r.o., jako administrator danych osobowych, przetwarza pliki cookie niezbędne do funkcjonowania strony internetowej, do celów analitycznych, aw przypadku Twojej zgody, również do kierowania reklam. Kolejne informacje

Zgadzam się
Masz w komparatorze 0  produkt Zobacz
Usuń wszystko